O lecznicy weterynaryjnej "PUPIL"

Najważniejsze informacje o naszej placówce

Przychodnia Weterynaryjna "PUPIL" została otworzona w styczniu 2014 roku przez Karolinę Stopczyńską lekarza weterynarii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

W naszej placówce zajmujemy się profilaktyką, leczeniem, pielęgnacją zwierząt towarzyszacych: psów, kotów, gryzoni, ptaków oraz zwierząt egzotycznych. Nadrzędnym celem naszej lecznicy jest niesienie pomocy wszystkim potrzebującym zwierzętom, zarówno u nas na miejscu, a także podczas wizyt domowych, w dni powszednie oraz święta.

Najlepsze samopoczucie oraz zdrowie Waszego pupila jest dla nas najważniejsze, w trosce o jego zdrowie gwarantujemy fachową i wykwalifikowaną obsługę, w miłej i życzliwej atmosferze z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualne traktowanie Państwa podopiecznych.

Oferujemy Państwu i Waszym pupilom profesjonalnie przygotowane gabinety przyjęć, laboratorium diagnostyczne wyposażone w analizatory do badań diagnostycznych, USG, EKG, RTG cyfrowe, salę chirurgiczną z aparaturą do narkozy wziewnej i monitoringiem parametrów życiowych pacjenta.

Nasz zespół lekarzy

Karolina Stopczyńska - lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów – właściciel i kierownik lecznicy. Abolwentka Wydziału Weterynaryjnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w roku 2006. Zajmuje się interną, diagnostyką kliniczną, chirurgią i zwierzętami egzotycznymi, RTG i USG.

Katarzyna Piwowarska - lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów, absolwentka Wydziału Weterynaryjnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w roku 2005.Zajmuje się interną, diagnstyką laboratoryjną, chirurgią, RTG , USG i EKG.

Katarzyna Wesołowska - lekarz weterynarii, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2017r Zajmuje się interną, diagnostyką kliniczną oraz laboratoryjną, Rtg zwierząt towarzyszących oraz wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne.

Kamila Jakubowska - lekarz weterynarii, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2021r. Zajmuje się interną, opieką nad hospitalizowanymi pacjentami, diagnostyką kliniczną i laboratoryjną zwierząt towarzyszących

Aleksandra Krawczyk – lekarz weterynarii, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2013 roku. W Naszej lecznicy usługowo wykonuje Echo serca zwierząt towarzyszących w wyznaczonych terminach.

W trosce o Państwa pupili stale poszerzamy zakres świadczonych usług , uczestniczymy w licznych konferencjach, kongresach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje.