Wydarzenia i aktualności naszej lecznicy weterynaryjnej

Akcja aktywny senior

Zapraszmy do wzięcia udziału w akcji aktywny senior.
Akcję kierujemy do właścicieli zwierza starszych powyżej 5 roku życia. Proponujemy przeglądowe badanie krwi pupila ( badanie morfologiczne i biochemiczne krwi) w promocyjnej niższej cenie. Wykonujemy również bezpłatne badanie moczu.
Podczas wizyty zwierzę zostanie przebadane i przeprowadzony wywiad. Akcja ma na celu wczesne wykrywanie chorób wieku podeszłego , ułatwienie dostępu do drogich badań przez obniżenie ich kosztów.

Akcja sterylizacja: Wysterylizuj nie rozmnażaj!

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji sterylizacji zwierząt.
Akcja ma na celu umożliwić Państwu zapisanie swojego pupila na zabieg w promocyjnie niższej cenie. Celem akcji jest zwiększanie świadomości właścicieli psów i kotów na temat ich odpowiedzialności za swoje zwierzęta i ich potomstwo. Dzięki akcji mamy wpływ na nadmierne rozmnażanie zwierząt, przepełnione schroniska, masową i częstą śmierć lub beztialskie uśmiercanie.
Prosimy nie zapominać o aspekcie medycznym sterylizacji zwierząt, która jest najlepszą profilaktyką chorób układu rozrodczego i nie tylko.

Akcja czas na malucha

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji czas na malucha.
Pojawienie się nowego zwierzęcia w rodzinie stanowi zawsze ogromne wyzwanie dla właściciela. Pomożemy Państwu się z tym zmierzyć. Akcje kierujemy do właściceli młodych zwierząt do 3 miesiaca życia. Ma ona na celu przedstawienie profilaktyki , ocenę stanu zdrowia poprzez badanie kliniczne, przekazanie informacji o sposobie żywienia, pielęgnacji i utrzymania Państwa pupila.

Akcja zdrowy uśmiech pupila

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji uśmiech pupila.
W ramach trwającej akcji możecie Państwo skorzystać z bezpłatnego badania jamy ustnej swoich pupili. Nasi lekarze bezpłatnie sprawdzą stan uzębienia czworonogów. Przekażą cenne porady o profilaktyce i leczeniu chorób jamy ustnej. W trakcie wizyty przeprowadzone zostanie badanie kliniczne jamy ustnej pupila, przegląd uzębienia , ocena kondycji szkliwa nazębnego i dziąseł.
Dodatkowo dla wszystkich biorących udział w akcji przewidziano niespodzianki, darmowe przysmaki dla pupili.

Akcja identyfikacja zwierząt: Zapobiegaj bezdomności zwierząt

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji identyfikacji zwierząt: Identyfikacja jest najlepszą profilaktyką bezdomności. Ułatwia odnalezienie właściciela zagubionego, skradzionego lub porzuconego zwierzęcia. Przeciwdziała nielegalnemu handlowi zwierząt. Oznakowanie jest trwałe, praktycznie bezbolesne, bezpieczne , trwające kilka sekund. Nie podlega fałszerstwu.
Cena usługi w akcji obejmuje koszt implantacji mikroczipu, wprowadzenia danych właściciela (za zgodą, i wybranych danych) do europejskiej bazy danych safe-animal.

Akcja czas na odchudzanie

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji odchudzającej pupila.
Otyłość jest ciężką chorobą, która ma negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia zwierzęcia. Zwiększa ryzyko rozwoju wielu przewlekłych problemów zdrowotnych takich, jak cukrzyca, problemy kardiologiczne, choroby stawów, nietolerancja wysiłku/ wysokich temperatur. Otyłość skraca także średnią długość życia zwierzęcia. Dlatego tak ważne u otyłych zwierząt jest jak najszybsze rozpoczęcie terapii odchudzającej, której istotnym elementem jest wprowadzenie odpowiedniej diety.
O doborze diety odchudzającej zawsze powinien decydować lekarz weterynarii, który uwzględni indywidualne potrzeby zwierzęcia i ustali odpowiednie dawkowanie, zapewniające właściwe tempo utraty masy ciała.
Podczas bezpłatnej wizyty dokonamy pomiaru wagi ciała, ustalimy program diety, pomożemy w doborze żywienia.

Kalendarz akcji

 • Akcja aktywny senior

  STYCZEŃ-LUTY

 • Akcja sterylizacja: Wysterylizuj nie rozmnażaj!

  MARZEC-KWIECIEŃ

 • Akcja czas na malucha

  MAJ-CZERWIEC

 • Akcja zdrowy uśmiech pupila

  LIPIEC-SIERPIEŃ

 • Akcja identyfikacja zwierząt

  WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK

 • Akcja czas na odchudzanie

  LISTOPAD-GRUDZIEŃ