O lecznicy weterynaryjnej "PUPIL"

Najważniejsze informacje o naszej placówce

Przychodnia Weterynaryjna "PUPIL" została otworzona w styczniu 2014 roku przez Karolinę Stopczyńską lekarza weterynarii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

W naszej placówce zajmujemy się profilaktyką, leczeniem, pielęgnacją zwierząt towarzyszacych: psów, kotów, gryzoni, ptaków oraz zwierząt egzotycznych. Nadrzędnym celem naszej lecznicy jest niesienie pomocy wszystkim potrzebującym zwierzętom, zarówno u nas na miejscu, a także podczas wizyt domowych, w dni powszednie oraz święta.

Najlepsze samopoczucie oraz zdrowie Waszego pupila jest dla nas najważniejsze, w trosce o jego zdrowie gwarantujemy fachową i wykwalifikowaną obsługę, w miłej i życzliwej atmosferze z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualne traktowanie Państwa podopiecznych.

Oferujemy Państwu i Waszym pupilom profesjonalnie przygotowane gabinety przyjęć, laboratorium diagnostyczne wyposażone w analizatory do badań diagnostycznych, USG, EKG, RTG cyfrowe, salę chirurgiczną z aparaturą do narkozy wziewnej i monitoringiem parametrów życiowych pacjenta.

Nasz zespół lekarzy

Lekarz weterynarii Karolina Stopczyńska specjalista chorób psów i kotów – właściciel i kierownik lecznicy. Abolwentka Wydziału Weterynaryjnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w roku 2006. Zajmuje się interną, diagnostyką kliniczną, chirurgią i zwierzętami egzotycznymi, RTG i USG.

Lekarz weterynarii Katarzyna Piwowarska specjalista chorób psów i kotów – Absolwentka Wydziału Weterynaryjnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w roku 2005. Zajmuje się interną , diagnstyką laboratoryjną, chirurgią, RTG , USG i EKG.

Lekarz weterynarii Barbara Żmuda - Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2015 roku. Zajmuje się interną oraz diagnostyką laboratoryjną, RTG

Technik Weterynarii Marta Jasik - Absolwentka Technikum Weterynaryjnego "Promotor" w Kielcach w roku 2013. Zajmuje się opieką nad hospitalizowanymi pacjentami i diagnostyką laboratoryjną.

W trosce o Państwa pupili stale poszerzamy zakres świadczonych usług , uczestniczymy w licznych konferencjach, kongresach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje.